Spara 2 453 Kr
Array
(
    [0] => https://www.aktivmiljo.se/wp-content/uploads/2022/10/40gbase-lr4-qsfp-single-mode-transceiver-10km-quad-small-form-plug-deldem-qx10q-lr4-311178-01.jpg
    [1] => 629
    [2] => 473
    [3] => 
)

40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km – Quad Small Form-Plug

34 339Kr36 792Kr

Frakt: Skickas med Schenker alt. DHL
Leveranstid: 1-5 dagar

Betala enkelt och smidigt med:

Artikelnr: DELDEM-QX10Q-LR4 Kategori: Märke: D-Link

Product DescriptionD-Link DEM QX10Q-LR4 – QSFP+ sändar/mottagarmodul – 40 Gigabit LAN – 40GBase-LR4…